اخبار
تاریخ: پنجشنبه 18 آذر 1395 نمایش: 46 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کتاب داستان‌ها، نقل‌ها و افسانه‌های آشیقی زنجان رونمایی شد

کتاب پژوهشی داستان‌ها، نقل‌ها و افسانه‌های آشیقی زنجان همزمان با هفته پژوهش در حاشيه هفدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار استان زنجان رونمایی شد.

اين كتاب شامگاه دوشنبه همزمان با نشست خبری دبیران کمیته‌های هفته پژوهش استان زنجان در محل موزه کارخانه کبریت سابق زنجان رونمايي شد.

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شهرداري زنجان در این نشست با اشاره به مسئولیت شهرداری زنجان در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی تصریح کرد: شهرداری زنجان به این عضویت و همچنین میزبانی افتخار می‌کند.

سعید ادیبان با اشاره به اینکه 14 تا 18 آذرماه هفته استانی پژوهش نامگذاری شده است، ادامه داد: هفته ملی پژوهش جدا از این هفته برگزار می‌شود.

وی از توزیع 24 استند اطلاع رسانی هفته پژوهش در سطح شهر زنجان خبر داد و گفت: سعی می‌شود، عرشه یکی از پل‌ها به شعاری که مفهوم این هفته را تبیین کند، اختصاص یابد.

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شهرداري زنجان از ضبط دو برنامه رادیویی به مناسبت هفته پژوهش خبر داد و اضافه کرد: شهرداری زنجان با هدف حمایت از طرح‌های پژوهشی چند قرارداد را منعقد کرده است.

ادیبان به تهیه و چاپ چند کتاب توسط شهرداری زنجان اشاره و تصریح کرد: کتاب داستان‌ها، نقل‌ها و افسانه‌های آشیقی زنجان یکی از این کتاب‌ها است که با حمایت شهرداری ثبت ملی شده است که جزو میراث ناملموس محسوب می‌شود.

کد: 1264
نویسنده خبر:
 
تصاویر مرتبط
  • کتاب داستان‌ها، نقل‌ها و افسانه‌های آشیقی زنجان رونمایی شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت