ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

یکی از معابر مهم شهر زنجان مزین به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی شد

behnam safavi 0 6 رتبه مطلب: بدون رتبه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت: حدفاصل بلوار شهید شهریاری تا میدان مدیریت به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

نقیل نُقل رونمایی شد

behnam safavi 0 7 رتبه مطلب: بدون رتبه

پنجمین جشنواره یلدای ماندگار که به همت سازمان فرهنگی شهرداری زنجان برگزار شد، فرصتی بود تا با جوان ۲۲ ساله ای آشنا شوم که باهمراهی تیمی موفق به ساخت اپلیکیشنی شده اند که در این مراسم رونمایی شد.

اهمیت امور فرهنگی کمتر از کارهای عمرانی نیست

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی زنجان

behnam safavi 0 28 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، سجاد خدایی رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر، در آیین پنجمین جشنواره "یلدای ماندگار" ضمن تشکر از عوامل و کارکنان سازمان فرهنگی شهرداری در اجرای برنامه های مختلف ومتنوع عنوان کرد: امروزه شهرداری ها یک نهاد خدماتی و عمرانی نیستند بلکه به نهاد اجتماعی تبدیل شده اند که باید در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خدمات ارائه کنندکه اهمیت این حوزه کمتر از خدمات زیر بنایی نیست.

رییس شورای اسلامی شهر زنجان: رویکرد سازمان فرهنگی خانواده محور است

behnam safavi 0 8 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، حمید رضا حمیدی، رییس شورای اسلامی شهر زنجان در آیین پنجمین جشنواره "یلدای ماندگار" به آیین های مختلف در بین ایرانیان اشاره کردو افزود: شب یلدا نیز یکی از این آیین های کهنی است که در ورای خود حاوی مضامین عمیقی است که لازم است از سازمان فرهنگی شهرداری درزنده نگه داشتن این سنتها تشکر کرد.

RSS
12345678910انتها

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان