ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

هنرواره فجر فاطمی به همت شهرداری زنجان برگزار می‌شود
SuperUser Account
/ دسته ها: Uncategorized

هنرواره فجر فاطمی به همت شهرداری زنجان برگزار می‌شودسرپرست مدیریت فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان گفت: هنرواره فجر فاطمی به همت شهرداری زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات  و امور بین الملل شهرداری زنجان ، سید اسماعیل موسوی ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شاخص شهرداری در این ایام برگزاری هنرواره فجر فاطمی است.

وی با اشاره به اینکه طی سه روز گذشته کارگاه آموزشی با مضامین فاطمه‌شناسی برگزار شد، افزود : در این دوره سه روزه که در مجموعه

تاریخی کارخانه کبریت برگزار شد، در هر کلاس 50 نفر حضور داشتند.
موسوی  با بیان اینکه در ایام فاطمیه دوم (ازاول اسفند) نمایشگاهی با همین مضمون برگزار خواهد شد، گفت: هنرواره فجرفاطمی در قالب رشته‌هایی همچون عکس در بخش دوربین‌های موبایلی، خانگی وحرفه‌ای، وبلاگ نویسی، خوشنویسی، نقاشی، داستان و دلنوشته برگزار می‌شود که البته باید آثار شامل مضامین ایات قرآنی و نقش زنان در انقلاب و دین اسلام باشد.
وی  ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته روز 17 اسفند همزمان با روز
مادر نیز برگزیدگان این هنرواره تقدیر می‌شوند.

این مقام مسئول  با اشاره به اینکه در بحث هنرواره فاطمی موضوع فاطمه‌شناسی مورد تأکید است، گفت: ما در تلاش هستیم که به صورت 80 درصدی در زمینه فرهنگ‌سازی فعالیت کنیم تا اجرای برنامه، چرا که معتقدیم برای تاثیرگذاری برنامه‌هاباید در ابتدا فرهنگ سازی لازم صورت گیرد.

مطلب قبلی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، «دستاوردهای بانوان زنجانی»
مطلب بعدی نمایشگاه دست سازه‌های دانش آموزی دایر شد
Print
131 رتبه بندی این مطلب:
4/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان