ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، «دستاوردهای بانوان زنجانی»
SuperUser Account
/ دسته ها: Uncategorized

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، «دستاوردهای بانوان زنجانی»

بانوان زنجانی در چند روز برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی محصولات و دستاورد های خود را درحوزه های مختلف در معرض دید عموم قرار دادند که تداوم این امر شکوفایی بهتر را به دنبال دارد.
به گزارش مدیریت  ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زنجان، اولین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی  عرصه محصولات و دستاوردهای بانوان توانمند زنجانی  پس از پنج روز فعالیت در مجموعه فرهنگی تاریخی شهرداری زنجان(کارخانه کبریت ) روز جمعه به کار خود پایان داد که فعالان این عرصه معتقد بودند  برای پویایی بیشتر حمایت های بیشتری باید انجام گیرد.
این نمایشگاه  در 35 غرفه و در سه بخش مواد غذایی سالم، خانگی، تزئینات منزل و صنایع دستی پذیرای علاقمندان  بود و  این کار ارزشمند در راستای تولیدات داخلی بود.
زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور نقش اثر گذاری در تحقق اقتصاد مقاومتی به ویژه تولیدات داخلی دارند و این مجال فرصت مناسبی برای  معرفی و حمایت های بیشتر از کارهای ارائه شده بود.
بسیاری از بازدید کنندگان نیز بر این باور بودند که  تداوم چنین نمایشگاههای علاوه بر معرفی امکان خرید محصولات داخلی با کیفیت را بیش از گذشته فراهم می کند .
یکی از غرفه داران این نمایشگاه با اشاره به اینکه در روزهای نخستین استقبال بازدیدکنندگان بسیار کمتر بود، گفت: طی روزهای پایانی بر شمار بازدید کنندگان  افزوده شد .
وی که کارهای سفالی خود را دید عموم قرار داده بود،  اظهار کرد: کارهای هنری را با کمک چند نفر دیگر انجام دادیم و در مجموع فرصت مناسب برای ارائه کارهایمان بود.
غرفه دار دیگری که صنایع دستی شامل کیف و چاروق  خود را در معرض نمایش بازدید کنندگان قرار داده  بود، افزود : بصورت گروهی این کارها را ارائه کرده ایم و تا کنون در چنین  نمایشگاهی شرکت نکرده بودیم و حضور در این نمایشگاه فرصت خوبی پیش رویمان گذاشت. 
وی اظهار کرد: متاسفانه بهایی به صنایع دستی داده نمی شود و این موضوع  تنها به این اقلام عرضه شده اختصاص ندارد بلکه وضعیت اقتصادی موجب شده این حوزه چندان رونق نداشته باشد.
به اعتقاد وی، برگزاری چنین نمایشگاههای به معرفی و شناخت بیشتر کارهای ارائه شده شرکت کنندگان به ویژه در حوزه  صنایع دستی منجر می شود.
غرفه دار دیگری نیز که تزئینات داخلی و مواد خوراکی داخلی را بصورت کاملا بهداشتی به عرضه عموم گذاشته بود، خاطر نشان کرد: حمایت های بیشتر و برگزاری مداوم آن چشم انداز بهتری را فراهم می کند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زنجان نمایشگاه اقتصاد مقاومتی  عرصه محصولات و دستاوردهای بانوان توانمند زنجانی از 9 تا ۱۳ بهمن در مجموعه فرهنگی، تاریخی  شهرداری زنجان(کارخانه کبریت) آغاز شده بود که روز جمعه  ساعت هشت شب به کار خود پایان داد.
مطلب قبلی مشاوره دینی با موضوع فاطمه شناسی و فاطمه باوری در حال برگزاری است
مطلب بعدی هنرواره فجر فاطمی به همت شهرداری زنجان برگزار می‌شود
Print
124 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان