ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

حضور چشمگیر هنرمندان صنایع دستی در جشنواره «هف هش در»
behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

حضور چشمگیر هنرمندان صنایع دستی در جشنواره «هف هش در»

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان،مریم شعبانی رییس سازمان فرهنگی شهرداری در حاشیه آیین افتتاح سومین جشنواره و نمایشگاه «هف هش در» از تمام کسانی که جهت ارتقاء فرهنگ شهروندی تلاش کرده اند تشکر کرد و افزود: امیدوارم بتوانیم درحفظ میراث به ارث رسیده و انتقال آن به نسل‌های بعد از خود موفق عمل کنیم.
مریم شعبانی حفظ و احیای فرهنگ و آداب رسوم زنجان را از برنامه های سازمان دانست وگفت: در تلاش هستیم تا فرهنگ تمام قسمت های شهر را که در حال فراموشی است احیاء کنیم و سازمان میراث فرهنگی می تواند نقش مهمی در دستیابی هرچه سریعتر ما به این موضوع باشد.
شعبانی تفاوت جشنواره امسال را با سالهای گذشته در حضور پررنگ هنرمندان سایر استانها دانست و افزود: بابرگزاری این نمایشگاه سعی کردیم نشاط و شادی را با نوید سال نو در بین همشهریان داشته باشیم و این نمایشگاه پلی برای اتصال شادیهای سالهای ۹۷ و۹۸ باشد.
مریم شعبانی هدف از انتخاب میلاد حضرت زهرا (س)برای افتتاحیه جشنواره«هف هش در »٬ خلق یک روز به یاد ماندنی برای شهروندان دانست وگفت: در تلاش هستیم در یک چنین روزی فرهنگ خرید از صنایع دستی را دربین خانواده ها نهادینه کنیم.

مطلب قبلی شهرداری زنجان در جشنواره تبلیغات فرهنگی« رتبه اول ملی» را کسب کرد
مطلب بعدی فرهنگسرای «ارگ زنگان» با کاربری فرهنگی شروع به کار کرد
Print
140 رتبه بندی این مطلب:
1/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان