ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

اختتاميه نخستين جشنواره ملي عكس توفيق

 

🔸 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، رییس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر زنجان، در آیین اختتامیه" نخستین جشنواره ملی عکس توفیق" زبان هنر را دارای با عاطفی و تاثیر گذاری  بالا دانست و افزود: در این بین تاثیر گذاری عکس بیشتر و بالاتر است چرا که واقعیت ها را به صورت عینی به ما نشان می دهد.

🔸امامعلی دادخواه، تاثیرگذاری یک عکس رادر زاویه تصویر برداری ونگرش خاص یک عکاس به مسائل دانست و گفت: تمام این تلاشهادر جهت کمک به تفکرمخاطب است که باعث ارزشمندی یک اثر می شود .

🔸دادخواه تفاوت عکاس با یک فرد عادی را در حساسیت و توجه عکاس به پیرامون خوددانست وعنوان کرد: عکاس سوژها را از زاویه خاصی مورد کنکاش قرار میدهد که فرد عادی از آن غافل است و این تفاوتها باعث تاثیرگذاری آثار است . 

🔸وی حضور بیش از ۱۵۰عکاس حرفه ای ملی را در این مسابقات با هزار و پانصد اثر بسیار ارزشمند دانست و افزود: سعی خواهیم کرد این آثار ارزشمند در قالب نمایشگاه در پیاده راه سبزه میدان جهت بهره مندی بیشتر در معرض دید عموم قرار گیرد.

🔸در پایان رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر گفت: با اختصاص ردیف اعتباری خاص به "جشنواره ملی عکس توفیق" در بودجه سال ۹۹تلاش خواهیم کرد این جشنواره به بهترین شکل برگزار گردد.

مطلب قبلی نخستین جشنواره ملی عکس توفیق برگزار شد
مطلب بعدی گزیده اشعار محمد منزوی رونمایی شد
Print
112 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان