ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

اعلام برنامه‌های ماه محرم سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان

 
مریم شعبانی در ادامه به مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان اشاره کرد: اعلان عزا و آیین تجلیل از پیر غلامان حسینی با هدف آماده سازی شهربرای ورود به ماه عزا و تجلیل از خادمین اهل بیت(ع) از دیگر برنامه های اجرا شده است.
 
شعبانی افزود: گروه سرود دارالقران با مشارکت سازمان فرهنگی به صورت متمرکز به مدت ۱۰شب در میدان دارالقران به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
 
وی در ادامه گفت: اجرای تعزیه در نقاط مختلف شهر با هدف زنده نگه داشتن سنت آیینی تعزیه ازجمله در پارک شهید رجایی، کارخانه کبریت سابق و پیاده راه سبزه میدان برگزار می‌شود.
 
رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: گروه نمایش ردای سرخ خورشید به دعوت سازمان فرهنگی به مدت چند شب در ایام محرم و صفر در سینما روباز گاوازنگ با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی به اجرای نمایش‌ خواهند پرداخت .
 
وی افزود: امسال هم مانند سال‌های گذشته تبلیغات پیام های شهری محتوا محور در قالب روایات، احادیث و سیره امام حسین ( ع)بر روی بیلبردهای شهری و عرشه پل هارا خواهیم داشت .
 
شعبانی ازاجرای مراسمات عزاداری برای مادران و کودکان در پارک بزرگ بانوان خبر دادو اظهار کرد: عزاداری عاشورایی واجرای نمایش ویژه کودکان برنامه هایی است که به همت سازمان فرهنگی اجرا میشود.
 
مشارکت در برنامه های شورای هیئات مذهبی استان مخصوصازینبیه و حسینیه اعظم از دیگر برنامه‌های ماه محرم است که در ادامه شعبانی به آن اشاره کرد.
 
در پایان رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری گفت: این سازمان همیشه مورد اعتماد مردم شهر زنجان بوده است و ما به لطف این اعتماد و همکاری مردم توانسته‌ایم با اجرای برنامه‌های فرهنگی خدمت‌گذار مردم باشیم.

مطلب قبلی نتایج اولین دوره مسابقات موتور سواری کراس در زنجان اعلام شد
مطلب بعدی دومین بازارچه پاییز همدلی انجمن حمایت از بیماران کلیوی افتتاح شد
Print
52 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان