ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

اعلام برنامه‌های ماه محرم سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان

 
مریم شعبانی در ادامه به مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان اشاره کرد: اعلان عزا و آیین تجلیل از پیر غلامان حسینی با هدف آماده سازی شهربرای ورود به ماه عزا و تجلیل از خادمین اهل بیت(ع) از دیگر برنامه های اجرا شده است.
 
شعبانی افزود: گروه سرود دارالقران با مشارکت سازمان فرهنگی به صورت متمرکز به مدت ۱۰شب در میدان دارالقران به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
 
وی در ادامه گفت: اجرای تعزیه در نقاط مختلف شهر با هدف زنده نگه داشتن سنت آیینی تعزیه ازجمله در پارک شهید رجایی، کارخانه کبریت سابق و پیاده راه سبزه میدان برگزار می‌شود.
 
رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: گروه نمایش ردای سرخ خورشید به دعوت سازمان فرهنگی به مدت چند شب در ایام محرم و صفر در سینما روباز گاوازنگ با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی به اجرای نمایش‌ خواهند پرداخت .
 
وی افزود: امسال هم مانند سال‌های گذشته تبلیغات پیام های شهری محتوا محور در قالب روایات، احادیث و سیره امام حسین ( ع)بر روی بیلبردهای شهری و عرشه پل هارا خواهیم داشت .
 
شعبانی ازاجرای مراسمات عزاداری برای مادران و کودکان در پارک بزرگ بانوان خبر دادو اظهار کرد: عزاداری عاشورایی واجرای نمایش ویژه کودکان برنامه هایی است که به همت سازمان فرهنگی اجرا میشود.
 
مشارکت در برنامه های شورای هیئات مذهبی استان مخصوصازینبیه و حسینیه اعظم از دیگر برنامه‌های ماه محرم است که در ادامه شعبانی به آن اشاره کرد.
 
در پایان رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری گفت: این سازمان همیشه مورد اعتماد مردم شهر زنجان بوده است و ما به لطف این اعتماد و همکاری مردم توانسته‌ایم با اجرای برنامه‌های فرهنگی خدمت‌گذار مردم باشیم.

مطلب قبلی نتایج اولین دوره مسابقات موتور سواری کراس در زنجان اعلام شد
Print
3 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان