ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

مسابقات دسته جات آزاد فوتسال جام رمضان

SuperUser Account 0 110 رتبه مطلب: 3/0

مسابقات دسته جات آزاد فوتسال جام رمضان با شرکت ۱۵ تیم در سالن ورزشی کارگران زنجان بعد از سه هفته با معرفی تیم قهرمان به کار خود پایان بود.

این مسابقات با حمایت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در حال انجام بود و در روز پایانی دو تیم پایگاه شهید نجفی شهرداری زنجان به مصاف تیم ایلیا رفت که در پایان...

پیاده راه راهبرد احیای بافت ارزشمند و بناهای تاریخی شهر زنجان است

SuperUser Account 0 142 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اهمیت موضوع اجرای پیاده راه در بافت مرکزی شهر زنجان، گفت: پیاده راه راهبرد احیای بافت ارزشمند و بناهای تاریخی شهر زنجان است.

وثوقی با بیان اینکه پیاده راه‌ها فضاهایی عمومی به شمار می‌روند، اظهار کرد: این فضاهای شهری متعلق به ساکنان شهر بوده و به عنوان بخشی از فضای عمومی شهری، عرصه‌ای را برای وقوع رویدادهای اجتماعی، فرهنگی و بیان احساسات جمعی به وجود می‌آورند.

حضور استاد شاکرنژاد در زنجان با استقبال گسترده زنجانی ها همراه شد

SuperUser Account 0 142 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان گفت: به مناسبت ایام نورانی ماه مبارک رمضان، دو برنامه قرآنی با حضور حامد، شاکرنژاد قاری بین المللی قران در زنجان برگزار شد که با استقبال پرشور همشهریان زنجانی همراه بود.

وثوقی، سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان گفت: قاری برجسته و بین‌المللی قرآن کریم حامد شاکرنژاد به دعوت سازمان  فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در شانزدهمین روز مبارک رمضان به زنجان آمد به...

تور گردشگری مذهبی در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی در زنجان

SuperUser Account 0 142 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه از برنامه‌های شاخص سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در ماه رمضان برگزاری تور گردشگری مذهبی در داخل شهر زنجان است، گفت: این برنامه با همکاری گروه معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد و در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی زنجان برگزار می شود.

وثوقی گفت : امسال برنامه‌های متعددی همزمان با این ماه مبارک اجرایی خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه برنامه جمع‌خوانی...
RSS
اولین567891011121314انتها

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان