ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

پیاده راه راهبرد احیای بافت ارزشمند و بناهای تاریخی شهر زنجان است

SuperUser Account 0 145 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اهمیت موضوع اجرای پیاده راه در بافت مرکزی شهر زنجان، گفت: پیاده راه راهبرد احیای بافت ارزشمند و بناهای تاریخی شهر زنجان است.

وثوقی با بیان اینکه پیاده راه‌ها فضاهایی عمومی به شمار می‌روند، اظهار کرد: این فضاهای شهری متعلق به ساکنان شهر بوده و به عنوان بخشی از فضای عمومی شهری، عرصه‌ای را برای وقوع رویدادهای اجتماعی، فرهنگی و بیان احساسات جمعی به وجود می‌آورند.

حضور استاد شاکرنژاد در زنجان با استقبال گسترده زنجانی ها همراه شد

SuperUser Account 0 147 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان گفت: به مناسبت ایام نورانی ماه مبارک رمضان، دو برنامه قرآنی با حضور حامد، شاکرنژاد قاری بین المللی قران در زنجان برگزار شد که با استقبال پرشور همشهریان زنجانی همراه بود.

وثوقی، سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان گفت: قاری برجسته و بین‌المللی قرآن کریم حامد شاکرنژاد به دعوت سازمان  فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در شانزدهمین روز مبارک رمضان به زنجان آمد به...

تور گردشگری مذهبی در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی در زنجان

SuperUser Account 0 144 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه از برنامه‌های شاخص سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در ماه رمضان برگزاری تور گردشگری مذهبی در داخل شهر زنجان است، گفت: این برنامه با همکاری گروه معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد و در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی زنجان برگزار می شود.

وثوقی گفت : امسال برنامه‌های متعددی همزمان با این ماه مبارک اجرایی خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه برنامه جمع‌خوانی...

شهردار زنجان :حاضرم برسر احداث تراموا با بهترین متخصصین این حوزه مناظره کنم

SuperUser Account 0 132 رتبه مطلب: بدون رتبه
شهردار زنجان در نشست هم اندیشی  مدیران روابط عمومی سازمانها و مناطق  شهرداری زنجان با اعلام این مطلب گفت : مطالعات خط احداث تراموا از میدان پانزده خرداد تا بلوار آزادی توسط مشاور در حال انجام است  و اگر کسی مدعی است در این حوزه حرفی برای گفتن دارد حاضرم با او مناظره کنم.
RSS
اولین78910111213141516انتها

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان