ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

ارائه 120 اثر هنری در سومین چهلواره نقاشی نقش شعور زنجان

SuperUser Account 0 122 رتبه مطلب: 5/0

سید سعید صفوی اظهار داشت: چهلواره نقاشی نقش شعور به عنوان یک ایده از طرف معاونت فرهنگی-اجتماعی شهرداری زنجان در طی سال های اخیر مطرح شده و امسال به مناسبت اربعین حسینی سومین سال برگزاری آن با حضور بیش از 120 هنرمند زنجانی برگزار شد. این چهلواره در سال گذشته با 100 اثر هنری و سال قبل از آن نیز با 60 اثر برگزار شده بود.

ادامه مطلب

سومين چهلواره نقاشي « نقش شعور» برگزار شد

SuperUser Account 0 110 رتبه مطلب: بدون رتبه
اختتامیه این چهلواره که شامگاه یکشنبه با حضور گسترده هنرمندان برگزار شد هیات داوران به سه اثر برجسته هر گروه سنی، لوح تقدیر همراه با جایزه اهدا کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار زنجان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این چهلواره با موضوع عاشورا برگزار شد و با برگزاری چنین مسابقاتی نقش هنر در تبیین و مخابره پیام...

معاون فرهنگی شهرداری زنجان گفت: برنامه های فرهنگی شهرداری زنجان خانواده محور است.

SuperUser Account 0 230 رتبه مطلب: 4/0
سید سعید صفوی اظهار داشت: برنامه‌های فرهنگی شهرداری زنجان در چند شاخص و محور مهم برنامه ریزی و عملیاتی می‌شود. حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزش سه محور مهمی هستند که مورد تاکید قرار دارند. حوزه خانواده و بانوان در کنار حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از حوزه‌های مهم و مورد توجه شهرداری است.

وی...

ارائه سندهاي راهبردي توسط شهرداريها در نشست معاونان فرهنگي و اجتماعي شهرداري ها

SuperUser Account 0 140 رتبه مطلب: 4/0

در اين نشست سند راهبردي تشكيل شوراي سلامت شهرداري هاي مراكز استان ها و كلانشهرهاي كشور ارائه شد.

همچنين دستورالعمل خدمات رساني در مراسم اربعين حسيني توسط شهرداري قم و طرح جامع پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي در شهرها...

نشست معاونين فرهنگي و اجتماعي شهرداريهاي كلانشهرها و مراكز استانها

SuperUser Account 0 109 رتبه مطلب: 4/0

سي‌وچهارمين نشست معاونين فرهنگي و اجتماعي شهرداريهاي كلانشهرها و مراكز استانهابا حضور نائيني، قائم مقام معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري تهران، صارمي مدير دبيرخانه كلانشهرهاي كشور، مزاري رئيس كميسيون فرهنگي اجتماعي دبيرخانه كلانشهرهاي كشور، ضيايي رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان، دكتر يگانه شهردار زنجان و جمعي از معاونين و مديران فرهنگي و اجتماعي شهرداريهاي كشور در محل معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري زنجان واقع در  كارخانه كبريت زنجان برگزار گرديد.

RSS
اولین11121314151617181920

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان