ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

گزیده اشعار محمد منزوی رونمایی شد

behnam safavi 0 73 رتبه مطلب: بدون رتبه

آیین رونمایی گزیده شعرهای ترکی و فارسی استاد «محمد منزوی» با مقدمه‌ای از حسین منزوی در سالن اجتماعات کارخانه کبریت برگزار شد. این کتاب به کوشش بهروز منزوی و محمد علی بیانی جمع‌آوری و به چاپ رسیده است. طراحی جلد این کتاب را نیز حمید کریمی به عهده داشت.

نخستین جشنواره ملی عکس توفیق برگزار شد

behnam safavi 0 85 رتبه مطلب: بدون رتبه

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان:
🔻زنجان باوجودجاذبه های زیاد کم برخوردار است

🔸به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،
 اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، مریم شعبانی رییس این سازمان در آیین "اختتامیه نخستین جشنواره ملی عکس توفیق"ضمن تشکر از عکاسان که باحضور خود این امکان را فراهم کردند تازنجان از دریچه دوربین هنرمندان بیشتر شناخته شود افزود: آنچه که هنرمندان در چند روز حضور خود از زنجان ثبت کرده اند چیزی جز زیبایی نبوده، سعی خواهیم کرد ما حصل این تلاشها جهت بهرمندی بیشتر در کتابچه آثار برگزیده به چاپ رسد.

دادستان زنجان: کاهش آسیب های اجتماعی با فعالیت های خانوادگی پرنشاط سازمان فرهنگی شهرداری ممکن می شود

behnam safavi 0 63 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، حجت الاسلام محسن کرمی دادستان زنجان در دیدار با رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، معاون این سازمان و مدیر پارک بانوان که صبح روز شنبه ۲۰ مرداد ماه صورت گرفت در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی، تعامل بین دستگاه ها، برنامه های محله محور، برنامه های فرهنگی پارک بانوان، تبلیغات شهری، ایجاد فرهنگسرای محلات رهنمودهایی را ارائه‌ داد.

RSS
12345678910انتها

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان