ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --
مسابقه محله این بار در پیاده راه سبزه میدان برگزار شد
SuperUser Account
/ دسته ها: Uncategorized

مسابقه محله این بار در پیاده راه سبزه میدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان سرپرست این سازمان استقبال مردم از #مسابقه محله را غیر قابل وصف دانست و عنوان کرد: این مسابقه در حالی برگزار شد که والدین نیز در کنار بچه های خود ناظر بر این مسابقه بودند و این حضور نشان ازتداعی خاطرات والدین از این مسابقه داشت.

🔸مریم شعبانی گفت: حضور والدین و ازدحام جمعیت اجرای برنامه را با سختی هایی مواجه کرد و همین مسئله باعث شد کودکانی که برای تماشای برنامه در محل حضور داشتند دچار فشار و سختی شوند با همه این مشکلات روز خوبی برای کودکان و والدین رقم خورد.

🔸وی عنوان داشت: با مشاهده اشتیاق مردم به برنامه های از این دست، کار سازمان فرهنگی سخت‌تر می شود تا بیشترین اهتمام را در اجرای اینگونه برنامه ها داشته باشیم.
🔸 شعبانی از برنامه های در دست اجرای سازمان در پیاده راه در فصل زمستان خبرداد و گفت: درجهت مطلوبیت برنامه ها فراخوان ایده پردازی و اجرا داده ایم و از همه شهروندانی که دغدغه فرهنگ شهری دارند، هنرمندان، اصحاب نظر و اندیشه درخواست داریم طرح‌های خود را به ما ارائه دهند تا با تمام توان برنامه هایی مطلوب در خور شهروندان ارائه دهیم.

🔸وی ویژه برنامه شب یلدا را برنامه بعدی سازمان عنوان و اضافه کرد: جشنواره تندیس ها ،جشنواره موسیقی، جشنواره عکس و برنامه های مختلف فرهنگی که سعی خواهد شد در روزهای مختلف به خصوص تعطیلات در پیاده راه اجرایی شوند.
مطلب قبلی فراخوان ایده پردازی و اجرا جهت پیاده راه سبزه میدان
مطلب بعدی فراخوان سومین جشنواره استانی فیلم و فیلمنامه زنجان
Print
390 رتبه بندی این مطلب:
2/6

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان