ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --
برنامه شب‌های فرهنگی و کتابخانه سیار در جشنواره آش زنجان برگزار شد
SuperUser Account
/ دسته ها: Uncategorized

برنامه شب‌های فرهنگی و کتابخانه سیار در جشنواره آش زنجان برگزار شد

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان :
برنامه شب‌های فرهنگی و کتابخانه سیار در جشنواره آش زنجان برگزار شد


سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان گفت : برنامه شب‌های فرهنگی و کتابخانه سیار در جشنواره آش زنجان برگزار شد و این دو رویداد فرهنگی به همت شهرداری زنجان اجرایی شد .
وثوقی با اشاره به اینکه هر یک از نام‌ها و عناوین شهر زنجان از توانایی و خصوصیات این شهر بهره گرفته است؛ اظهار کرد: آش نیز یک برند برای شهر زنجان محسوب می‌شود.
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه شهرداری زنجان به مناسبت جشنواره آش برنامه‌های متعددی اجرایی می‌کند؛ گفت: در واقع جشنواره آش تبدیل به برند شهر زنجان شده است.
وی با اشاره به اینکه متولی اصلی برنامه آش میراث فرهنگی بود و از همان سال نخست شهرداری نیز در برگزاری این جشنواره کمک کرده است؛ گفت: برای آماده‌سازی محیط؛ کارهای عمرانی؛ فضاسازی و زیباسازی اقدامات متعددی در استان صورت گرفته است.
وثوقی همچنین به اجرای شب‌های فرهنگی در طول برگزاری جشنواره نیز اشاره کرد و گفت: این برنامه نیز به همت شهرداری زنجان اجرایی شد که سین برنامه و محتوای آن به عهده شهرداری بود و طبق تفاهم‌نامه اجرایی شد
سرپرست سازمان فرهنگی؛ هنری و اجتماعی شهرداری زنجان همچنین از فعالیت رادیو جشنواره نیز خبر داد و افزود: اجرای این برنامه به عهده شهرداری بود که مسابقه‌های مختلف و همچنین برنامه‌های محتوایی در قالب آن اجرایی شد.
وی با اشاره به اینکه کتابخانه سیار نیز به همت شهرداری زنجان در جوار جشنواره آش ایجاد شده بود؛ تصریح کرد: این برنامه نیز بسیار مثبت بوده است.
وثوقی همچنین از دایر شدن غرفه شهرداری زنجان نیز خبر داد و تصریح کرد: در این غرفه نیز پذیرای مهمانان بودیم و میهمانان با فعالیت‌های شهرداری آشنا شدند .

مطلب قبلی جشن بزرگ گرامیداشت روز زنجان با استقبال گسترده مردم برگزار شد
مطلب بعدی اختتامیه نخستین جشنواره فصلی شهرمن زیبا ونازیبا در زنجان برگزار شد
Print
111 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان