ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --
جشن بزرگ گرامیداشت روز زنجان با استقبال گسترده مردم برگزار شد
SuperUser Account
/ دسته ها: Uncategorized

جشن بزرگ گرامیداشت روز زنجان با استقبال گسترده مردم برگزار شد

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به برنامه های متنوع فرهنگی شهرداری زنجان در روز گرامیداشت زنجان، گفت:  جشن بزرگ گرامیداشت روز زنجان همزمان با زادروز فیلسوف بزرگ شیخ شهاب الدین سهروردی(شیخ اشراق) و با استقبال گسترده مردم برگزار شد.

شمس‌اله وثوقی: یکی از راهبردهای فرهنگی شهرداری زنجان را توجه به بزرگان علمی، فرهنگی، دینی و هنری زنجان برشمرد و اظهار کرد: در جشن بزرگ گرامیداشت روز زنجان برنامه های متنوع و شادی برای شهروندان زنجانی برنامه ریزی شده بود که برگزار و با استقبال کم نظیری مواجه شد.


وی معرفی زنجان به عنوان شهر پیش رو و پیشگام در توسعه پایدار را یادآور شد و افزود: پیشران بودن زنجان در توسعه پایدار از دریچه فرهنگ و هنر این شهر سرچشمه گرفته و ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی مردم زنجان موجب پیشگامی این شهر در بین کشورهای اکو شده است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان توسعه شهر بدون لحاظ کردن آیتم های فرهنگی را ابتر توصیف کرد و یادآور شد: امروز زنجان بر مدار شاخص های فرهنگی برای توسعه گام برداشته و برگزاری نمایشگاه زنجان در گذر زمان، جشن بزرگداشت گرامیداشت روز زنجان و برنامه های جنبی مربوط به معرفی زنجان به عنوان شهر پیشگام در اکو از این مسیر علور می کند.

وی به برگزاری نمایشگاه «زنجان در گذر زمان» اشاره کرد و گفت: نمایشگاه «زنجان در گذر زمان» آغاز به کار کرد و در این مراسم از تمبر شیخ اشراق رونمایی و نماد شیخ اشراق نیز توسط شهردار زنجان به حجت‌‎الله ایوبی دبیرکل ملی یونسکو اهدا شد.

وثوقی به میهمانان حاضر در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: نمایشگاه زنجان در گذر زمان با حضور حجت‌الله ایوبی دبیرکل ملی یونسکو و سعدالله نصیری قیداری رئیس انجمن نجوم ایران در کارخانه کبریت زنجان افتتاح و از تمبر شیخ اشراق رونمایی و این تمبر به شهردار زنجان اهدا شد

گفتنی است در این مراسم نماد شیخ اشراق نیز از طرف شهردار زنجان به حجت‌‎الله ایوبی دبیرکل ملی یونسکو تقدیم شد. همچنین در این نمایشگاه شاهد  حضور اساتید خوشنویسی ایران فلسفی،کابلی و حیدری به همراه وثوقی خوشنویس زنجانی و سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان بودیم.


همدلی زنجان

مطلب قبلی نمایشگاه “زنجان در گذر زمان” برگزار می شود
مطلب بعدی برنامه شب‌های فرهنگی و کتابخانه سیار در جشنواره آش زنجان برگزار شد
Print
110 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان