ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --
behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

جشن بزرگ " روز ملی زنجان" برگزار شد

شهردار زنجان: سهروردی فخر فرهنگ ایرانی اسلامی استمسیح اله معصومی شامگاه سه شنبه در جشن بزرگ " روز ملی زنجان" که در جهت بزرگداشت سالروز شیخ شهاب الدین سهروردی با اجرای هنرمندان ملی و بومی و با حضور مسوولین و چهره های علمی شهر در سینما روباز گاوازنگ برگزار شد عنوان کرد: بسیار خوشحالم به عنوان یک فارسی زبان طی دو سال در جمع دوستان آذری زبان، توفیق خدمتگذاری داشته ام، چرا که این شهر با وجود بزرگانی چون شیخ شهاب الدین سهروردی و علمای نامی دیگر، که مایه ی فخر فرهنگ ایرانی اسلامی است؛ نشان از قدمت دیرینه این شهر دارد و اینکه توانسته ایم در طول مدتی که در این شهر هستیم در حوزه های عمرانی، ترافیکی، شهرسازی به خصوص فرهنگی قدم هایی را برداریم بسیار خرسندیم.

معصومی مردم زنجان را معروف به مردمان شاد در کشور دانست وگفت: گردهمایی عظیم مردم در چنین شبی تایید کننده این واقعیت است چرا که در کنار این ویژگی، اجتماع پرشکوه مردم زنجان در واقعه محرم و عاشورا را شاهدیم و میزبانی و مهمان نوازی خصوصیت بارز مردمان این شهر است که در سفرنامه های جهانگردی به تفصیل از آن سخن رفته است.

بلند آوازگی شهر را مدیون ثبوتی ها هستیم


در ادامه فرماندار زنجان " هفته فرهنگی" و "روز ملی زنجان" را فرصتی مغتنم برای معرفی مشاهیر، فرهیختگان و بزرگانی که باعث افتخار کشور هستند دانست و عنوان کرد: اگر امروز نام زنجان بلند آوازه است به جهت وجود و اعتبار بزرگان و فرهیختگان این شهر است که در زمان حاضر وجود پرفسور ثبوتی در راس همه آنها قرار دارد.


زنجان باید در سطح بین المللی مطرح شود


مریم شعبانی، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، با بیان اینکه مطرح کردن زنجان نه تنها در ایران، بلکه در سطح بین المللی باید دنبال شود گفت: سازمان فرهنگی شهرداری با تلاش و جدیت سعی دارد به این مهم دست یابد.


وی زنجان را شهری صاحب تاریخ دیرینه ، آداب و رسوم غنی دانست و افزود: جهت اثبات این موضوع نباید لحظه ای غفلت کرد و زمان را از دست داد زیرا سهل انگاری، تاریخ و هویت ریشه دار گذشتگان را به فراموشی می سپارد.


در پایان از شهردار و رییس شورای اسلامی شهر زنجان، جهت اتمام به موقع پل امام حسن مجتبی (ع) با اهدا تندیس وفای به عهد تجلیل به عمل آمد.


مطلب قبلی فیلم مستند مدافع حرم روز جانباز رونمایی شد
مطلب بعدی دادستان زنجان: کاهش آسیب های اجتماعی با فعالیت های خانوادگی پرنشاط سازمان فرهنگی شهرداری ممکن می شود
Print
72 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان