ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --
دومین بازارچه پاییز همدلی انجمن حمایت از بیماران کلیوی افتتاح شد
behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

دومین بازارچه پاییز همدلی انجمن حمایت از بیماران کلیوی افتتاح شد

سجاد خدایی گفت: زنجان میزبان مهربان، شهر جشنواره ها وشهر خیرین لقب گرفته و استان زنجان به سبب موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد و ارتباط مرزی با ۷ استان پتانسیل بسیار خوبی برای تبدیل شدن به قطب درمانی را دارد و خیریه های فعال استان می توانند در این مورد فعالیت بالایی داشته باشند تا شهر شور و شعور حسینی پناهگاه سلامتی نیز باشد.

خدایی افزود: بازاچه های خیریه این چنین که با خلاقیت جوانان خیر استان برگزار می شود اقدام ارزنده و زیبایی است و می تواند به معرفی خیریه ها و  آشنایی شهروندان با فعالیت این انجمن ها و همچنین ایجاد اشتغال و ترویج نوع دوستی همراه باشد.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان نیز در این آیین گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه  علاوه برکمک به اشتغال و رونق اقتصادی شهر، گرم شدن تنور فعالیتهای سازمان فرهنگی است و افتخار میکنیم به اینکه با انجمن خیریه ای چون انجمن حمایت بیماران کلیوی مشارکت داریم.

مریم شعبانی مشارکت در برگزاری اینچنین برنامه هایی را از وظایف سازمان فرهنگی دانست و افزود: اینکه این سازمان در حوزه ها فرهنگی هنری و ورزشی ورود یابد نه به عنوان متولی بلکه به عنوان مشارکت کننده از اهداف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری است.

شعبانی با تقدیر از حمایت شورا و شهرداری و نگاه ویژه شهردار به مسائل اجتماعی گفت: ما معتقدیم اگر این زمینه فراهم نباشد امکان انجام فعالیت های فرهنگی ممکن نیست.

مطلب قبلی اعلام برنامه‌های ماه محرم سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان
مطلب بعدی پیام تبریک مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری زنجان به شهردار زنجان
Print
29 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان