ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --
برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه توفیق معرفی شدند
behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه توفیق معرفی شدند

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، مریم شعبانی رییس این سازمان گفت: با بررسی آثار توسط هیات داوران در دبیرخانه این جشنواره واقع در مجموعه  فرهنگی تاریخی شهرداری با معرفی نفرات برتر در هر سه بخش سه اثر برگزیده انتخاب و اعلام شد که 

در بخش🔻 
#یادداشت: صحرا رضایی از روزنامه جام جم، تقی سالک از نشریه صنعت و تجارت زنجان و سکینه محمدی از نشریه بیان خدابنده حائز رتبه اول تا سوم شدند.
 در بخش🔻
 #گزارش: زهرا مقدمی از خبرگزاری مهر، فائزه تقی لو از نشریه ندای شهروند و جلیل نصیری مقدم از نشریه امید روشندلان عناوین اول تا سومی را به خود اختصاص دادند.
و  اما در بخش 🔻
#خبر: زهرا رسولی از خبرگزاری فارس، علی اکبر شیوخی از نشریه پیام ملت و سمیه محرمی از خبرگزاری فارس به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
🔸شعبانی هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقاء فرهنگ و حقوق شهروندی و شناخت و بررسی تاثیر رسانه در این امر دانست و عنوان داشت: خوشبختانه جشنواره رسانه توفیق با استقبال خوب اهالی رسانه استان همراه بود و آثار با کیفیتی در بخش‌های مختلف جشنواره ارسال شد ه بود و این استقبال موجب شد برای سال‌ های آینده نیز این رویداد در تقویم کار سازمان قرار گیرد البته همکارانم در در تلاش هستند تا بخش های دیگری مانند کاریکاتور، عکس های خبری و تولید چند رسانه ای به محورهای این جشنواره اضافه کنند.

🔸 در پایان رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با عنوان این مطلب که تعامل بین رسانه ها و سازمان های فرهنگی باید بیش از پیش باشد گفت: چرا که فرهنگ، اجتماع و ورزش بدون همراهی رسانه ارتقاء نخواهد یافت.
◀گفتنی است زمان برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه توفیق اعلام خواهد شد.

مطلب قبلی پیام تبریک مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری زنجان به شهردار زنجان
مطلب بعدی هدف ما ارتقاء فرهنگ جامعه نسبت به توانمندی معلولان است
Print
21 رتبه بندی این مطلب:
3/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان