ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --
ورزش یکی از راههای کاهش آسیب های اجتماعی است
behnam safavi
/ دسته ها: Uncategorized

ورزش یکی از راههای کاهش آسیب های اجتماعی است


🔸به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، مریم شعبانی رییس این سازمان، درنخستین مراسم تجلیل از مقام آوران مسابقات "هفت گانه ورزشی بین باشگاهی و دستجات آزاد ویژه بانوان " ۲۶ آبان، در پارک بزرگ بانوان با حضور مسوولین استانی و ورزشکاران برگزار شد عنوان کرد: ورزش یکی دیگر از حوزه های کاری سازمان است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند و افزایش ۴۵ درصدی بودجه حوزه ورزش سازمان نشان از اهمیت و توجه به این موضوع دارد.

🔸 مریم شعبانی بهره برداری از پیست موتور سواری را یک اقدام زیر ساختی در حوزه ورزش دانست و گفت: مجموعه آموزشی این پیست نیز در ماههای آتی به بهره برداری خواهد رسید.

🔸شعبانی ایجاد مسیر های دوچرخه سواری در جاده گاوازنگ، تجهیز و احیاء بسیاری از سالنها و میادین ورزشی سطح شهر، انجام ورزش صبح گاهی در۱۳ پارک و ۱۱سالن ورزشی در نیمه دوم سال را از دیگر اقدامات سازمان فرهنگی برشمرد.

🔸رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: شهرداری تنها ارگانی است که از بدو تولد تا عروج یک شخص درخدمت شهروندان است؛بنابراین اجرای برنامه برای تمام شهروندان در دستور کار سازمان قرار دارد و در برنامه های آتی سعی خواهیم کرد با هماهنگی امورزندانها برای شهروندان درحبس نیز برنامه اجرا کنیم.

 گفتنی است از بین ۳۷تیم شرکت کننده، باشگاه ریلکس،باشگاه کیانا و باشگاه ضربان به ترتیب  مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند .

مطلب قبلی هدف ما ارتقاء فرهنگ جامعه نسبت به توانمندی معلولان است
مطلب بعدی ویژه برنامه های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان به مناسبت هفته بسیج
Print
17 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان