ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --

فرهنگ پایه و اساس توسعه یافتگی جوامع است

SuperUser Account 0 113 رتبه مطلب: بدون رتبه
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان: شهردار زنجان در آیین رونمایی و اکران فیلم «پول درشت»از تمام کسانی که در تهیه اینگونه فیلم ها که به توسعه فرهنگ جامعه کمک می کند تشکر کرد و افزود: شهرداری یک نهاد مردمی است با آرا، افکار و توقعات متفاوت، وظیفه شهرداری است به همه این موارد توجه داشته باشد و خدمات خودرا به گونه ای ارائه دهد که رضایت حداکثری شهروندان را در پی داشته باشد.

"پول درشت" اکران شد

SuperUser Account 0 133 رتبه مطلب: بدون رتبه
فیلم "پول درشت" به کارگردانی فرید احدیان، کارگردان نام آشنای زنجانی عصر چهارشنبه 23 آبان 1397در سینما بهمن زنجان اکران شد.
در آیین رونمایی و اکران این فیلم که با سرمایه‌گذاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان ساخته شده است شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زنجان حضور داشتند. پول درشت با درون مایه ای طنز و پیرامون فرهنگ شهروندی به نویسندگی عبدالرضا صادقی جهانی ساخته شده است.
سازمان فرهنگی،...

۶۰۰۰ نفر «ردای سرخ خورشید» را در زنجان تماشا کردند

SuperUser Account 0 109 رتبه مطلب: بدون رتبه
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان نمایش ردای سرخ خورشید در مجموع با تماشای بیش از 6000نفر از مردم زنجان و غالبا نیز به صورت خانوادگی حضور داشتند پنج شنبه شب به کار خود پایان داد.


سرپرست سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان بیان داشت :مردم...

نمایش "ردای سرخ خورشید" در زنجان به روی صحنه میرود

SuperUser Account 0 134 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان خبر داد:
بار دیگر ردای سرخ خورشید در شهر شور و شعور حسینی به صحنه می رود.


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری، سرپرست این سازمان با بیان اینکه به مناسبت دهه پایانی ماه صفر نمایش "ردای سرخ خورشید" در زنجان به روی صحنه میرود و این نمایش سه روایت از واقعه کربلا وشهادت امام را...

چهلواره نقش شعور پر رنگ تر از سال های پیش برگزار شد

SuperUser Account 0 142 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با ابراز خرسندی از حضور گسترده هنرمندان زنجانی در چهارمین چهلواره نقش شعور" سطح برگزاری این دوره را بالاتر از دوره های پیش عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با همراهی خانه هنرمندان و همکاران مجموعه سازمان فرهنگی شهرداری توانستیم امسال نیز به مانند سال های پیش این چهلواره را برگزار کنیم.
RSS
12345678910انتها

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان