ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

خانهمریم شعبانی
 
-- رئیس سازمان --

هدف همه مجموعه‌های فرهنگی، تربیت شهروند خوب است

SuperUser Account 0 169 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت : هدف همه نهادها و مجموعه‌های فرهنگی، تربیت یک شهروند خوب است.مریم شعبانی با اشاره به برخی از برنامه‌های فرهنگی شهرداری افزود: از تاریخ 20 تا 24 مهرماه همزمان با هفته کودک به‌صورت مشترک با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌ای برگزار خواهد شد.وی ادامه داد: هدف همه نهادها و مجموعه‌های فرهنگی، تربیت یک شهروند خوب است و شهرداری می‌تواند در این راستا با سایر...

افتتاح نمایشگاه هنر طبیعت

SuperUser Account 0 114 رتبه مطلب: بدون رتبه
نمایشگاه هنر طبیعت در محل مجموعه تاریخی فرهنگی شهرداری زنجان (کارخانه کبریت سابق) با آثار استاد احمد یوسف شاهی افتتاح و به مدت 4 روز دایر است.
وثوقی-  مدیر سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه حدود 100 اثر از مجموعه آثار استاد یوسف شاهی در قالب مجسمه های چوبی که هر کدام داستانی در دل خود نهفته دارند و حاصل کشف و شهود استاد از دورریزهای چوب و هیزم های بلااستفاده در طبیعت می...

سوگواره شرح شیدایی به مناسبت ماه محرم در زنجان برگزار می‌شود

SuperUser Account 0 117 رتبه مطلب: بدون رتبه
سرپرست سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری زنجان گفت: برنامه سوگواره شیدایی در پنج منطقه شهر زنجان به همت سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری زنجان از ۲۲ الی ۲۶ شهریور برگزار می‌شود.

شمس اله وثوقی ؛ با بیان اینکه در این برنامه فرهنگی آموزه‌های دینی توسط روحانی برنامه آموزش داده می‌شود، اظهار کرد: آموزش‌های شهروندی با مشارکت ارگان‌های متولی، پرداختن به آسیب های اجتماعی با اجرای نمایش، حضور شاعر مذهبی و مدیحه سرایی برای ابا...

پنجمین آیین تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی برگزار شد

SuperUser Account 0 141 رتبه مطلب: بدون رتبه

پنجمین آیین تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در زنجان برگزار شد که در این همایش از هفت خادم و پیرغلام حسینی تجلیل به عمل آمد.


مسیح الله معصومی شهردار زنجان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این مراسم چند سالی است که در زنجان برگزار می‌شود اظهار داشت: امسال نیز پنجمین دوره برگزاری این همایش در استان زنجان است.

وی با اشاره به اینکه این برنامه با هدف تقدیر از زحمات افرادی که چندین سال است در مراسمات و عزاداری‌های...

جشنواره ایده های برتر شهری برگزار می شود

SuperUser Account 1 193 رتبه مطلب: 3/0

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان گفت: جشنواره ایده های برتر شهری با هدف استفاده از توانایی خلاقان جهت ارتقاء فضای شهری برگزار می شود.

 شمس اله وثوقی با اشاره به اینکه شهر با ایده های نو به سوی پیشرفت می رود٬ افزود: از همه فرهیختگان و فعالان عرصه فرهنگ دعوت می شود تا پیشنهادات خود را در ارتباط با فرهنگ و آموزش شهروندی ارائه دهند.

وی ادامه داد:...

RSS
اولین3456789101112انتها

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

آرم سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري زنجان

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان